Hakkimizda

APARTIMIZIN HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇBİR VAKIF, KURUM, KURULUŞ, DERNEK,  CEMİYET veya CEMAATLE BİR BAĞLANTISI YOKTUR.

 

NİĞDE ÖZEL ÖZYILDIZ KIZ APART

Çağın gereklerine paralel, nitelikli ve çağdaş barınma standartlarına uygun özel bir işletme vizyonuyla kurulan Niğde Özyıldız Kız Apart olarak , ailelerinin gözünün nuru en yüksek konforu yaşatabilmek adına her detayı düşünmek temel hedefimizdir. Birçoğu ailesinden ilk defa ayrılmakta olan ve okumak için Niğde’ye gelen değerli gençlerimizin bizlere emanet olduğu bilinci ile, yurdumuzu en yüksek kalite standartları ile donatıp, güvenilir ve güler yüzlü bir personel kadrosunu onların hizmetine sunduk. Gençlerimizin okul dışındaki vakitlerini keyif içinde geçirebilmelerini sağlamak için ev konforunda fiziki yapı tahsis etme gayretindeyiz. Gençlerimizin ‘’Niğde’de ki yuvası’’ olacak kurumumuz, buna layık olabilmek umuduyla gönül rahatlığıyla konaklayabilmesi adına hijyen konusunda maksimum titizlik göstermektedir.

 

Misyonumuz:

Çağdaş, eğitimli , ahlaklı Türk gençlerinin yetişmesi için gereken fiziki altyapının tedarik edilmesi ; gençlerin kendilerini özgür ve güvenli bir yuvada hissetmesi için gereken gayret ve özenin gösterilmesi, ailelerin hassasiyetlerine paralel hizmet anlayışı.

Vizyonumuz:

Türk toplumsal örf adetlerine ve ülkesine bağlı eğitimli gençlerin en verimli şekilde eğitimlerine devam etmeleri için gereken tüm desteği sağlamak adına bir aile ortamı oluşturmak ve gençlerimizin yüksek yaşam standartlarını her geçen gün yukarılara taşımak. Niğde Kız Yurdu denilince akla ilk gelen Kız Yurdu olmayı devam ettirmek.

KOLAY KULLANIM MENÜ